Laurka dla Mamy

Laurka dla Mamy – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego -23 maja 2020 r.

Konkurs plastyczny „Laurka na Dzień Matki” dla klas I-III odbył się w czasie zdalnego nauczania. Tematem konkursu było przedstawienie w ciekawej formie plastycznej, własnoręcznie wykonanej laurki dedykowanej mamie i wysłanie wersji elektronicznej do organizatorów. Prace uczniów są zgodne z tematem, twórcze i pomysłowe. Wywołują w nas uczucie wzruszenia i radości. Laurka na Dzień Matki, to najwspanialszy prezent, wyjątkowy sposób w jaki dziecko może wyrazić swoją miłość, sympatię i szacunek do bliskiej osoby. Za piękne prace ich autorom wysłaliśmy dyplomy drogą elektroniczną. Jeżeli ktoś nie ma możliwości wydrukowania, to wręczymy wersję papierową dyplomu po powrocie do szkoły. Gratulujemy!

Uczestnicy konkursu i ich prace: kl. I a – Aleksandra Bałakier, Franciszek Baranowski, Arkadiusz Borkowski, Magda Borowik, Matsvej Hyrnets, Amelia Januszkiewicz, Julia Normantowicz, Kamil Piskurewicz, Krystian Szomko, Nicola Szuszkiewicz, Julia Szydłowska, kl I b – Dorota Rygasiewicz, Wojciech Onoszko, kl. II b – Gabriela Rygasiewicz, kl. III a – Zuzanna Jelska, Sylwia Konik, Emilia Szomko, Paulina Mojżyk.