klasa III a – szkoła podstawowa 2016/2017

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania – 24 marca 2017 r.

W konkursie wzięli udział Julia Piskurewicz, Zuzia Sawoń i Szymon Kozłowski.
Dzieci bardzo starannie przygotowały się do konkursu i odniosły w nim zasłużony sukces. Julia Piskurewicz zajęła II miejsce w konkursie i otrzymała „Nagrodę Publiczności” w postaci długotrwałych braw za swój występ. Szymon Kozłowski zajął III miejsce, a Zuzia otrzymała nagrodę za udział w zmaganiach czytelniczych.

Wycieczka do „Fabryki Misia” – 2 marca 2017 r.

VI Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasistów „Junior Champion” – 17 lutego 2017 r.

W dniu 17.02.017r uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej  Dominika Sołtan, Cezary Kawryga wzięli udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego Trzecioklasistów JUNIOR CHAMPION w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce. Dominika Sołtan otrzymała wyróżnienie w tym konkursie. Dziękujemy uczniom za poświęcony czas w przygotowaniu do konkursu i chęć poszerzenia swojej wiedzy, która na pewno przyda się w dalszej nauce języka angielskiego.

Występ na rozdaniu nagród w konkursie „Wkrótce Święta”

Sukces w konkursie plastycznym

Natalia Białobłocka – I miejsce

Cezary Kawryga, Maja Szydłowska  – II miejsce

Warzywno – owocowy zawrót głowy – 29 listopada 2016 r.

Andrzejkowe wróżby – 24 listopada 2016 r.