Dzień Pluszowego Misia – 18 listopada 2015 r.

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia – najmilszej zabawki, najlepszego przyjaciela maluchów i niezastąpionej przytulanki przy zasypianiu. Choć trudno w to uwierzyć, pluszowe misie już od ponad stu lat towarzyszą dzieciom na całym świecie i do dziś pozostają jednym z najpopularniejszych gadżetów. Tym razem urodziny tego sympatycznego pluszaka uczniowie z klas początkowych postanowili uczcić wycieczką do Odjazdowa. W sali zabaw na gości czekały nie tylko atrakcje typowe dla tego typu miejsc. Organizatorzy przygotowali też wystawkę misiów, zabawy taneczno-ruchowe z tymi maskotkami oraz konkurs kolorowania sylwetek niedźwiadków. Jak przystało na urodziny nie zabrakło też poczęstunku w postaci napojów i popcornu. Mimo deszczowej pogody wszystkim dopisywały humory i przekonanie, że cała rodzinka pluszowych przytulanek na zawsze pozostanie w dziecięcych sercach.