Christmas Day

Christmas Day – 17 grudnia 2015 r.

Dziś w naszej szkole miało miejsce niezwykle miłe wydarzenie – Christmas Day. Wszyscy uczniowie klas I-VI SP, I – III gimnazjum oraz wychowawcy i nauczyciele, przybyli do szkoły w ubraniach z motywami świątecznymi oraz w kolorach typowych dla Bożego Narodzenia, czyli czerwieni i zieleni. Tak więc w ZSO zaroiło się od czerwonych, Mikołajowych czapek, opasek z rogami renifera, sweterków ze wzorem w choinki, bałwanki, renifery i Świętego Mikołaja. Niektórzy zaopatrzyli się w takie akcesoria, jak dzwoneczki i choinkowe łańcuchy w charakterze boa, a część dziewczynek mogła pochwalić się oryginalną, świąteczną biżuterią. Na trzeciej godzinie lekcyjnej odbył się Koncert Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim. Pomysłodawcami i organizatorami tego sympatycznego przedsięwzięcia są nauczyciele angliści: panie Marta Jóźwik i Katarzyna Chociej oraz pan Sławomir Rochalski.