Andrzejkowe wróżby

Andrzejkowe wróżby – 29 listopada 2013 r.
W dniu 29 listopada uczniowie klas początkowych wzięli udział w andrzejkowym spotkaniu. Zabawa rozpoczęła się od przedstawienia dzieci z Koła Teatralnego, prowadzonego przez panią Annę Andrzejewską. Młodzi artyści z kl. IVa przygotowali inscenizację przybliżającą genezę wróżb w wigilię Świętego Andrzeja, w której wykorzystali czarodziejskie zaklęcia oraz przedmioty niezbędne do odprawiania magii. Zaś koledzy z klasy III a nie tylko opowiedzieli o najciekawszych i najzabawniejszych przepowiedniach, ale też zaprosili wszystkich do niezwykłej komnaty, w jaką na kilka godzin zamieniła się sala nr 17, na wróżby. Nie tylko dzieci były ciekawe, co przyniesie przyszłość. Nauczyciele również zaglądali do tajemnych kart, aby poznać swoją przyszłość. Dziś nikt nie traktuje andrzejkowych wróżb na poważnie, ale zabawa i tak była naprawdę doskonała.