Akcja „Choinka”

Akcja „Choinka” – 6 grudnia 2016 r.

Dnia 6.12.2016r. w naszej szkole samorząd uczniowski przeprowadził akcję pod tytułem „Akcja choinka” Każda klasa miała za zadanie w jak najkrótszym czasie odrysować swoje dłonie na zielonej kartce papieru i je wyciąć. Zadanie to najszybciej wykonały klasy:
II A gimnazjum – 5 min i 14 sekund i zajęli I miejsce,
I B gimnazjum – 6 minut – II miejsce
II B gimnazjum – 8 minut – III miejsce
Na wyróżnienie zasługuje klasa V A, która liczy najwięcej uczniów w naszej szkole a to zadanie wykonała w czasie 9 minut – Gratulujemy zręczności !! Klasa II A i VA otrzymały jako nagrodę „wilcze bilety „. Do akcji przyłączyli się uczniowie klas I – III, którzy wycinali wolniej, lecz z wielkim zaangażowaniem.
Z wyciętych dłoni powstała piękna zielona choinka, którą możemy podziwiać na holu przy pokoju nauczycielskim. Nad sprawnym przebiegiem akcji czuwała p. Katarzyna Chociej.