10 medali uczennic naszej szkoły w Mistrzostwach Podlasia w Pływaniu

10 medali uczennic naszej szkoły w Mistrzostwach Podlasia w Pływaniu -1,2 grudnia 2017 r.

1 i 2 grudnia 2017r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. W dwudniowych zmaganiach wzięło udział 331 zawodniczek i zawodników z 12 klubów naszego województwa. Były to najważniejsze zawody pływackie w tym roku o zasięgu regionalnym. Sokółkę reprezentowały trzy uczennice naszej szkoły: Iga Kuklicz, Agnieszka Ancypo oraz Gabriela Poczobutt Odlanicka, trenujące w UKS Omega Sokółka.
W roczniku 2006 wspaniale wypadła Iga Kuklicz, która trzykrotnie stawała na podium. Zdobyła złoty medal na dystansie 100m stylem grzbietowym oraz dwa srebrne na 50m stylem grzbietowym i 100m stylem klasycznym /ustanowiła nowy rekord klubu/. W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę mistrzostw w roczniku 2006 Iga zajęła IV miejsce.
W roczniku 2003 na swoim wysokim poziomie zaprezentowała się Agnieszka Ancypo zdobywając 2 złote medale na dystansach 50m i 100m stylem dowolnym oraz dwa srebrne na 200m stylem dowolnym i 100m stylem motylkowym /nowy rekord klubu/. Agnieszka w klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę mistrzostw w swoim roczniku zajęła znakomite drugie miejsce.
W roczniku 2002 i starsi w ślady koleżanek poszła Gabriela Poczobutt Odlanicka, która zdobyła trzy srebrne medale na dystansach 50m i 100m stylem klasycznym oraz 100m stylem zmiennym.